DailyMail shkruan për pushimet e Dua Lipas në Shqipëri

Ajo po e kalon kohën në Shqipëri me të dashurin Anwar Hadid dhe familjen e saj, kështu e nis artikullin DailyMail.

 

Dhe, Dua Lipa e ka bërë të ditur largimin e saj nga Los Angeles me postime në Instagram ndërsa shkoi në faqe të martën për të ndarë foto të veshura me bikini për të shfaqur fizikun e saj të bujshëm, transmeton lajmi.net.

Këngëtarja e ‘One Kiss’, 25 vjeç, e cila është me Dukagjin dhe Anesa në Shqipëri, kishte veshur një bikini me vija me stil me një këmishë të modeluar mbi trup.

Dua dukej e pabesueshme në trekëndëshin e pakët dy-pjesësh i cili paraqiste një material të thurur dhe tela të zinj me një formë të thjeshtë por mahnitëse.

Muskujt e saj të tendosur ishin në ekran të plotë falë bikinive ndërsa shtoi një spërkatje të ngjyrave me këmishën e hapur.

Ndryshe, një shkollë u rrëzua gjatë një tërmeti të vitit 2019, por është rindërtuar përmes patronazhit të Dua’s Sunny Hill dhe do të strehojë 300 fëmijë kur të rihapet në shtator.

Tutje, Dua ka lindur në Londër nga prindër shqiptarë të cilët ikën nga konflikti dhe paqëndrueshmëria politike në Ballkan.

Ndërkohë, këngëtarja e ‘Levitating’ dhe vëllai i vogël i motrave modele Bella dhe Gigi Hadid filluan lidhjet në qershor 2019 dhe u kanë dhënë fansave një paraqitje të shkurtër të romancës së tyre në mediat sociale që nga ajo kohë.

Duke folur për romancën e saj me Anwar për revistën ‘Rolling Stone’, ylli kohët e fundit tha: “Unë jam shumë komode në marrëdhënie, më shumë se të tjerët”.

Related posts

Adriana Lima pozon krejtësisht e zhveshur nën dritën e hënës

D V

Camila Cabello dhe Shawn Mendes shfaqen plotë shkëlqim së bashku, në premierën e “Cinderella” në Miami

D V

A e ngacmojnë vajzat Ledrin? Kjo është përgjigjja epike e Sarës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com