Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dakota Johnson filmon “Persuasion” me Nikki Amuka-Bird në Salisbury

Ajo do të luajë protagonisten Anne Elliot në filmin e ardhshëm ‘modern dhe të mprehtë’ të Netflix në librin klasik të Jane Austen, Bindja.

Dhe Dakota Johnson u pa në karakter për herë të parë ndërsa veshi një këmishë të bardhë dhe fustan të gjatë të zi gjatë xhirimeve në Salisbury të shtunën, shkruan Daily Mail.

Aktorja e Fifty Shades Of Grey, 31 vjeç, piu verë gjatë xhirimit dhe bisedoi me bashkë-yllin e saj Nikki Amuka-Bird, 45 vjeç, i cili mendohet se po luante Lady Russell.

Dakota dukej se ishte në humor të mirë ndërsa relaksohej në një ritëm dhe bisedonte, me yllin që mbante një gotë gjatë bisedës.

Ajo veshi një fustan të gjatë gri me një këmishë të hollë me mëngë të gjata të mbyllura sipër, të cilën Dakota e hoqi dhe e ndërroi për një xhaketë të zezë të ngrohtë në mes të marrjeve.

Në një moment, Dakota u pa madje duke hedhur mbetjet e pijeve të saj në bar dhe duke përdorur një shprehje të animuar që sugjeronte skena të gjalla që prisnin shikuesit.

Nikki, e cila ka luajtur më parë në serinë televizive Gold Digger, veshi një kostum për xhirimet e vendndodhjes me fustanin e saj ngjyrë vjollcë që përmban mëngë të gjata të rrëmuara dhe një skaj të palosur, si dhe një kapelë të zgjuar.

Postime të ngjashme

Vera Ora vazhdon pushimet në bregdetin shqiptar, merr vëmendjen me fotografitë në bikini

D V

Adelina Tahiri mahnit me linjat trupore në bikinit shumëngjyrëshe

D V

Një Hirushe që ëndërron të bëhet biznesmene dhe jo princeshë! Filmi i ri i përrallës së famshme do t’ju surprizojë

D V

E ëma donte Bora Zemanin për nuse, Atdheu habit me deklaratën

D V

Beatrix Ramosaj me poza atraktive në bikini

D V

Teuta Krasniqi vaksinohet kundër COVID-19: Shpëtoje veten, mbroje familjen dhe gjithë rrethin tënd

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...