Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Dalin autobotet me ujë për të shpërndarë protestuesit, kryhen disa shoqërime

Protestuesit vijojnë të mos largohen nga qendra e Tiranës.

Ata herë pas herë janë konfrontuar me policinë duke qëlluar ndaj tyre me gurë dhe sene të forta. Ndërkohë policia është kundërpërgjigjur me gaz lotsjellës.

Nga filmimet e kamerave është parë që janë kryer edhe disa shoqërime. Ndërkohë në rrugë kanë dalë autobotet të cilët herë pas here hedhin ujë për të shpërndarë protestuesit.

Postime të ngjashme

REL: Nga Kovaks për Maqedoninë e Veriut, BeH-në dhe Kosovën nga 100.620 doza të vaksinës Fajzer

R Zh

Shpërndahen vaksinat e reja/ Në disa qytete pati mungesa. Shkak bllokimi i Rinasit për 48 orë

S.B.

“Cënim skandaloz, krijon terren për …”, Presidenca letër SPAK: Të hetohet mbi keqpërdorimin e të dhënave personale dhe të bazës së të dhënave shtetërore nga PS

S.B.

Rama thirrje emigrantëve: Kush investon në agro-turizëm, i japim grant 5 mijë euro

S.B.

Rinis procesi i vaksinimit në Lezhë

S.B.

Nxjerrja e të dhënave të votuesve nga e-Albania, SPAK nis verifikimet

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...