Showbiz

Dalin fotografitë e Kylie Jenner pa operacione

Zhurnal Ads

Sot është ndër emrat më të komentuar dhe një nga femrat më seksi, shkruajnë mediat e huaja.

Mirëpo dikur Kylie Jenner nuk ishte e njëjtë, madje tani që po qarkullojnë disa foto të vjetra të saj, fansat janë shokuar.

23-vjeçarja atëkohë kishte ndarë imazhe me pamjen natyrale, para se të bënte ndërhyrje kirurgjike.

Fansat e saj menjëherë filluan të bëjnë krahasime me Jenner, ndërsa dukej sikur një person tërësisht tjetër.

Postime të ngjashme

Bella Hadid nuk kursehet, pozon vetëm me të brendshme

admin

“Future Nostalgia” i Dua Lipës është albumi më i dëgjuar i vitit 2020 në Spotify i një artisteje femër

admin

Pasi u infektua me COVID-19, Georgina i drejtohet Cristianos: Ti je inspirimi im

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...