Agjencia Zhurnal.mk

Dalin pamjet e para të aksidentit ku vdiq Kobe Bryant

Sipas TMZ, ylli i NBA po udhëtonte me tre persona tjerë me helikopterin e tij privat kur ndodhi dhe aksidenti të dielën në mëngjes.

Sipas këtij mediumi, pesë personat që ishin në bord kanë vdekur.

Tashmë janë publikuar pamjet e para nga aksidenti që i mori jetën një nga basketbollistit më të mirë në histori të NBA.

Helikopteri me të cilin po udhëtonte Bryant u përplas në një mal, derisa thuhet se paraprakisht motori i mjetit transportues mori flakë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...