Agjencia Zhurnal.mk

Dasma po afrohet, Afrona Dika fillon përgatitjet për festën e beqarisë

Ka disa muaj që Afrona dhe Blero dhanë lajmin se do çojnë raportin e tyre një hap tutje, atë të martesës, shkruan GazetaBlic.Madje, Afrona zbuloi detaje se ajo bashkë me shoqërinë e saj të ngushtë do organizojë festën e beqarisë në Mykonor, në Greqi.Modelja ka filluar dhe përgatitjet e para për këtë festë, ku dhe ka publikuar pamje në Instagram.

“Duke u bërë gati për vikendin e beqarisë në Mykonos”, shkruan Afrona.Ndryshe nga shumë çifte që zgjedhin të organizojnë një festë tradicionale, Afrona Dika ka zgjedhur një mënyrë më moderne për ditën e saj më të rëndësishme.

Afrona dhe Blero do ta kurorëzojnë lidhjen e tyre me martesë në muajin shtator.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...