Shqipëri

Dasmat në Shkodër/ Gjoba të majme për tre lokale

Zhurnal Ads

Policia e Shkodrës ka ndëshkuar me nga 1.000.000 lekë gjobë, pronarët e 3 lokaleve, pasi kanë ushtruar aktivitetin në kundërshtim me Aktin Normativ.

Tre bizneset kanë  organizuar ceremoni festive duke mos respektuar protokollet e sigurisë për Covid-19.

Pronaret e bizneseve që organizuan dasma kundër Aktit Normativ janë shtetasit E. F. , M. Ç. dhe N. N.

Postime të ngjashme

Ruçi letër krerëve të Drejtësisë e Policisë: Zbatoni me rigorozitet dispozitat e Kodit Penal mbi dhunën në familje e ndaj grave

S.B.

Kryeministri Rama flet për grevën e naftëtarëve: Të panevojshme protesta të tilla

admin

“Ndodhën dy zjarre në bord, pastaj disa stuhi…”! Rrëfimi i rrallë i Leka Zogut për fatkeqësitë e tij me anijet

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...