Datat 6-12 shtator do të jenë veçanërisht të vështira për këto 3 shenja të horoskopit

Tre shenja të zodiakut që do të kenë një javë të ashpër duke filluar nga 6 shtator 2021, dhe kjo është më e ashpër se zakonisht. Kemi një energji pak shqetësuese që na vjen këtë javë, kryesisht në formën e Moon Trine Saturn dhe Moon Conjunction Mars. Ne gjithashtu kemi Neptunin e Kundërshtimit të Hënës, i cili ka fuqinë bezdisëse për të nxjerrë në pah gjendjen tonë të keqe dhe mendimet e pakëndshme.

 

Dashi (21 mars – 19 prill) Kjo javë mund të vijë me shfaqjen e disa frikave të brendshme. Ajo që keni pasur në mendjen tuaj më në fund do ju kaplojë, dhe ju do të duhet të merrni një vendim se si të shpëtoni veten nga kjo situatë. Është një lloj jave ku ju mendoni se e keni hequr veten nga një situatë e caktuar vetëm për të kuptuar se jeni akoma të mbërthyer në të. Kokëfortësia mund të jetë armiku juaj më i keq ndonjëherë; ju i mendoni gjërat deri në atë shkallë saqë përfundoni të hutuar dhe pyesni veten pse gjërat nuk janë sqaruar plotësisht. Me gjithë punën që bëni për të pastruar konfliktet e brendshme, këtë javë do të pyesni veten se ku keni gabuar, dhe për fat të mirë, do të jeni në gjendje ta ri-drejtoni atë energji, në mënyrë që të mendoni më pak dhe të veproni më shumë.

Virgjëresha (23 gusht – 22 shtator) Është një javë e vrazhdë për ju sepse është stina e ditëlindjes tuaj, dhe ndërsa vetë ditëlindja është gjithmonë një shkak gëzimi, ju nuk mund të ndihmoni të mos thelloheni në ato ndjenja të ‘vdekshmërisë’. E dini që është koha për festime – ja dolët! E megjithatë, kjo javë do të nxjerrë në pah të gjitha ato dyshime në vetvete, së bashku me të gjitha pyetjet shumë njerëzore: A kam arritur atë që më duhet? A kam një qëllim këtu? Cila është lëvizja ime e radhës?

Shigjetari (22 nëntor – 21 dhjetor) Nëse ka ndonjë gjë këtu që do të shqetësojë javën tuaj, do të jetë ajo gjë e çmendur e vogël e quajtur Urani i Kundërshtimit të Hënës. Ju jeni dikush që nuk e keni problem të jeni vetëm, apo edhe të jetoni në kokën tuaj; është një vend i sigurt – shumicën e kohës. Ju jeni një individ mjaft i qëndrueshëm – shumicën e kohës, por kur pengoheni, mërziteni shumë dhe kjo energji e Uranit nuk ju përshtatet aspak. Bëjini vetes një favor gjatë kësaj jave të vrazhdë – kontaktoni dhe bisedoni me miqtë. Njerëzit duan të ndihmojnë.

Related posts

3 shenjat e horoskopit që i pret një javë e ashpër

D V

Këto shenja të horoskopit mendojnë se dinë gjithçka

D V

FATI YT/ Horoskopi 5 shtator 2021

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com