Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Daut Haradinaj zgjedh fjalët më të mira për të uruar bashkëshorten

Lola Haradinaj feston ditëlindjen.

Familja Haradinaj sot ka një arsye më shumë për të festuar, kjo ngase bashkëshortja e Dautit feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net.

Që në orët e para të ditës së sotme, Lola Haradinaj pranoi urime të shumta nga familjarët e miqtë e saj të ngushtë.

Urimin më të veçantë ajo e mori nga bashkëshorti, i cili e uroi atë përmes një fotografie në rrjetin social Facebook.

“Urime ditëlindja Lolë. Gjithë jetën bashkë ❤️“, shkruan Haradinaj.

Kujtojmë se Daut Haradinaj është kandidat i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës për kryetar të Prishtinës në zgjedhjet lokale të këtij viti. 

Postime të ngjashme

Xhensila na vjen keq, por Tea e veshi e para! Dy vajzat bëjnë ‘xing’ me të njëjtën veshje!

D V

Soni Malaj: Jam paragjykuar se jam nga Tropoja, më thonin maloke

D V

Rita Ora e nis ditën në bikini teksa shkruan se ka nisur ditën e lumtur dhe kjo është arsyeja

D V

“Urime ditëlindja dashni”, Ermira e uron Goldin për ditëlindjen e 35-të

D V

“Me shpirtin e shpirtit”, Anita pozon krahë Ramushit derisa argëtohen në koncertin e Elvana Gjatës

D V

Kendall Jenner merr makinën Porsche për një shëtitje

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...