Agjencia Zhurnal.mk
Sport

De Gea do të largohet nga Man United

David de Gea i ka ditët e numëruara te Manchester United.

Njëri prej portierëve më të mirë në botë dikur, nuk është më i preferuari i Ole gunar Solskjaer dhe “Djajve të Kuq” në përgjithësi, andaj do të kërkojë një aventurë të re gjatë verës.

Sipas ESPN, ai do të largohet në formë huazimi nga klubi sapo të hapet afati kalimtar i verës.

Spanjolli e ka humbur vendin e titullarit që tani po i besohet Dean Hendersonit.

Është e vështirë që në këto kushte pandemie të gjendet një blerës që do të kënaqte Unitedin kështu opsioni më i mirë është huazimi.

Postime të ngjashme

Conte për Eriksen: Ishte e tmerrshme, je i qetë, futbolli vjen më vonë

Zekirija Haxhiu

Lojtarët që iu bashkuan Interit nga Milani para Calhanoglut

Zekirija Haxhiu

Euro 2020: UEFA para ndalimit të ndriçimit me ngjyrat e ylberit

Zekirija Haxhiu

Prishtina sot takohet me Folgoren në raundin para kualifikues në Ligën e Kampionëve

Zekirija Haxhiu

Argjentina merr kryesimin e Grupit A në Kupën e Amerikës

Zekirija Haxhiu

Vjen reagimi i Shaqirit pas kualifikimit të Zvicrës në 1/8 e finales

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...