Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Deçan, arrestohen shtatë persona dhe konfiskohen tetë armë pa leje

Stacioni Policor në Deçan ka arritur që në koordinim me Prokurorinë Themelore në Pjeë në katër operacione të ndara t’i sekuestrojë tetë armë ilegale bashkë me municion.

Mes armëve të sekuestruara janë katër pistoleta, një pushkë automatike si dhe tri pushka gjysmë automatike.

“Lidhur me këto raste janë arrestuar shtatë (7) persona  të cilët pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt me vendim të prokurorisë”, thuhet një njoftimin e Drejtorisë Rajonale të Policisë në Pejë.

Postime të ngjashme

Shkëmbim zjarri mes policisë dhe një grupi, identifikohen efektivët e plagosur në Mamurras, në spital dhe një qytetar

S.B.

Sherri i vëllezërve me fqinjin/ Vritet me kallashnikov 50-vjeçari në Dibër, arrestohet autori. Shpallet në kërkim bashkëpunëtori

S.B.

Në veturën e një dileri nga Tetova policia ka zbuluar 100 paketime kokainë

S.B.

Një person ka humbur jetën në fatkeqësi trafiku pranë ish spitalit të qytetit në Shkup

S.B.

143 kg kokainë në portin e Durrësit, lihen në burg dy administratorët. Pamjet brenda gjykatës

S.B.

Gazetarja merret me forcë nga vendi i punës në Tiranë, sulmohet fizikisht nga i dashuri i saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...