Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Defender 21, Rama poston foto nga stërvitja marinës amerikane dhe shqiptare

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e kësaj të premte e ka nisur me foto nga stërvitja marinës amerikane dhe shqiptare në bazën detare PashaLiman në Vlorë.

Kreu i qeverisë ka uruar ditë të mbarë me pamjet e stërvitjes së forcave amerikane dhe shqiptare si pjesë e “DefenderEurope21.

Postimi i plotë:

Postime të ngjashme

Meta kujton Ditën e Çlirimit të Kosovës: Dita për të nderuar luftën e drejtë të UÇK-së

Dafina Vidishiqi

Rama uron 30 vjetorin e Partisë Socialiste

Dafina Vidishiqi

Mandati 2 vjeçar në Këshillin e Sigurimit, Nesho: Një shans për Shqipërinë

Dafina Vidishiqi

Gara e 13 qershorit, Basha: Do të dalim më të bashkuar për të vazhduar betejën

Dafina Vidishiqi

Rama publikon videon: Ja çfarë ndodhi sonte në mes të Tiranës

Dafina Vidishiqi

A do dekretojë Meta qeverinë Rama 3?

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...