Dega e BDI-së Gostivar para Ali Ahmetit, shpall Nevzat Bejtën për kandidat për të parin e komunës së Gostivarit

Gostivar, 4 shtator – Kryetari i degës, z. Bashkim Hasani shpalli para të pranishmëve dhe liderit Ahmeti propozimin për kandidat për të parin e komunës së Gostivarit, z. Nevzat Bejta, të aprovuar nga të gjitha strukturat e degës së BDI në Gostivar.

 

Hasani tha që të gjitha analizat dhe sondazhet kanë treguar që Nevzat Bejta është kandidati më i pranuar në mesin e strukturave dhe popullatës së #Gostivarit.

🔴 Drejtpërdrejtë: Me unanimitet, Nevzat Bejta zgjidhet kandidat për Kryetar të Gostivarit Kryetari i degës, z. Bashkim…

Posted by BDI Dega Gostivar on Saturday, September 4, 2021

Related posts

Masa për shlyerjen e kamatës, Selami: Do të përfshihen edhe borxhet ndaj DAP

R Zh

Pa rrymë sot disa komuna të Shkupit, një pjesë e Aerodromit pa ujë

D V

Asani: Ndërgjegjësimi i qytetarëve për rreziqet e keqpërdorimit të armëve të zjarrit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More