Agjencia Zhurnal.mk

“Deja Vu” arrin një milion shikime brenda 24 orëve

Bashkëpunim mes Kidës dhe Lyrical Son po del të jetë shumë i qëlluar.

Kënga “Deja Vu” që u publikua dje arriti të kap një milion shikime brenda 24 orëve, transmeton Indeksonline. Kida rikthehet fuqishëm në tregun muzikor pas daljes nga labeli “On Records”. Ndërsa Lyrical Son pas suksesit të albumit “USA” me këtë këngë paralajmëroi që na pret një verë e nxehtë e me shumë hite.

Përveç melodisë dhe tekstit, kënga u dallua edhe për videoklipin mjaftë kreativ dhe shumë ngjyrësh.

https://www.youtube.com/watch?v=l7FS45Fh0Cc&feature=youtu.be

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...