Showbiz

Deklaratat e ‘zbutura’ të Meghan Markle sugjerojnë se ajo dëshiron të ‘shërojë përçarjen’ me familjen mbretërore

Zhurnal Ads

Një ekspert po sugjeron se Meghan Markle dëshiron të ‘shërojë përçarjen’ me familjen mbretërore.

Deklaratat e fundit “të zbutura” të MEGHAN Markle sugjerojnë se ajo dëshiron të “shërojë përçarjen” me familjen mbretërore, pretendon një ekspert, shkruan The Sun.

Dukesha e Sussex pranoi gjatë një bisede me Fortune se ajo ishte “më e kujdesshme” me ato që tha në interes të familjes së saj.

Ndërsa shumë njerëz supozuan se ajo po fliste për Princin Harry dhe Archie, autori mbretëror Robert Lacey beson se ajo po i referohej marrëdhënies së saj me vjehrrat.

Duke folur për Express ai tha: “Unë kam zbuluar, nga ana e Meghan dhe Harry, disa shenja të zbutjes.

Ai vazhdoi: “Unë mendoj se ka një dimension tjetër për atë, që ajo të kuptojë që deklaratat që ajo dhe Harry kanë dhënë atje – në lidhje me zgjedhjet në SHBA, rreth racizmit në Britani – do të perceptohen si të diskutueshme.

“Dhe mbase ajo duhet të largohet nga kjo dhe të përpiqet të qëndrojë larg polemikave dhe mendoj se kjo është një dorë e zgjatur”, shtoi eksperti.

Ajo tha, “Unë jam i kujdesshëm për ta vendosur familjen time në një pozicion rreziku nga disa gjëra, dhe kështu që përpiqem të jem shumë e qartë me ato që them dhe të mos e bëj atë të diskutueshme, por në vend të kësaj të flas për gjëra që duken mjaft të drejta përpara – si e drejta juaj për të votuar “.

Postime të ngjashme

Luana Vjollcës i ndodh e papritura, ia shkatërrojnë Ferrarin gjatë xhirimeve

S.B.

Jennifer Aniston tha se nuk është argëtuese të votohet Kanye, reperi: As seriali ‘Friends’ nuk ishte zbavitës

admin

Bashkëshorti i Adelina Ismailit publikon foto duke shkëmbyer puthje me të dhe i bën një dedikim të veçantë

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...