Deklaratë e kryeministrit Zoran Zaev (drejtpërdrejtë)

Shkup, 13 shtator – Deklaratë e kryeministrit Zoran Zaev.

 

МЕФ 21, прес Зоран Заев и Крешник Бектеши

Posted by MИА.mk on Monday, September 13, 2021

Related posts

Gjendja e rrugëve në Maqedoninë e Veriut

N E

Nesër fillon kontrolli në Listën zgjedhore

Z H

Selami u bën thirrje qytetarëve: Hapni derën dhe regjistrohuni!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com