Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Del në shitje shtëpia e cila nga jashtë duket normale, brenda është burg

Një shtëpi e cila ka dalë në shitje në Vemont ka gjithçka që një pronar mund të dëshirojë, katër dhoma, dy tualete, një kopsht si dhe…disa çeli.

Shtëpia 203 metra katrorë është në Guildhall në Vermont dikur ishte Burgu i Qarkut Essex, sipas listës në Realtor.com, dhe më parë ka shërbyer si rezidenca e burgut.

Burgu ka shërbyer që nga viti 1969 dhe është me dritare me grila dhe tualete të ndryshkura, shkruan CNN.

Shtëpia e cila është listuar në listën e shitjes në faqe tash e dy muaj, ka çmimin 149.000 dollarë.

Postime të ngjashme

Influencuesja e Instagramit poston nudo mbi elefantët e rrezikuar nga zhdukja, nxitë reagime të shumta në internet

S.B.

Një e re me kancer vdes 10 ditë pasi realizoi ëndrrën e saj të martohej: ‘Dashuria e vërtetë ekziston’

S.B.

E lodhur nga bllokimi për shkak të coronavirusit, kjo grua improvizon “një udhëtim me aeroplan” në shtëpinë e saj

S.B.

Video virale kap reagimin e 9-vjeçares amerikane, kur nëna i thotë se do të kthehet në shkollë

S.B.

3 mite të famshme mbi sipërmarrësit

T E

Dhjetë ndryshime që duhet t’i bëni gjatë të tridhjetave

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...