Agjencia Zhurnal.mk

Delfinët dhurojnë spektakël për pushuesit në Qeparo

Delfinët kanë vizituar Qeparoin duke dhuruar spektakël për pushuesit në buzë të detit.

Pamjet e delfinëve duke kërcyer të filmuara nga turistët kanë bërë xhiron e rrjeteve sociale.

Numri i delfinëve në ujërat e detit Jon dhe Adriatik është rritur ndjeshëm vitet e fundit, po ashtu janë vënë re edhe specie të tjera të rralla.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...