Demanton Kostov të jetë ministër i ardhshëm i shëndetësisë, “Ende kemi MSH-së, dhe ai është Venko Filipçe”

Shkup, 10 shtator – Drejtor i SPSH ” Shtatori” nga Strumica, Dr. Hristijan Kostov në një prononcim për Faktor.mk demanton informacionin që ai do të zëvendësoj Venko Filipçen.

 

“Kryeministri e ka fjalën e fundit. Në opinion dhe media që shkruhet se kush do të jetë ministër në vend, nuk janë të vërteta. Maqedonia ende ka ministër të shëndetësisë, a ai është Venko Filipçe. Në momente pikëllimi nuk duhet të shpekullohet, për këto çështje”, tha ai.

Related posts

BDI vendosi qese me mbeturina para ndërtesës së Komunës së Gostivarit, Taravari konsideron se janë në adresë të gabuar

D V

Anketë e re / BDI me 8.7% Aleanca për Shqiptarët 8.5%

Z H

Kryeministri bullgar: Nevojitet dialog më efikas për zgjidhjen e çështjeve bilaterale

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More