Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Demanton ministri Hoxha: Edhe një shpifje e rradhës nga p(a)rtalet e “opozitës së rrejshme”

Shkup, 11 maj, Zhurnal.mk – Ministri i Bujqësisë Arianit Hoxha në rrjetin e tij social facebook demanton informacionet në portale të ketë bërë shpenzime të mëdha për internet dhe telefoni me telefonin zyrtare, përcjell Zhurnal.mk

“Jo vetëm që personalisht kam shpenzuar 0 (zero) denarë për telefon, por si ministër ende përdor numrin privat dhe gjitha shërbimet zyrtare që kryej me telefon përfshirë këtu edhe internetin edhe përdorimin e tij jashtë shtetit i bëj në llogarinë time private.

E vetmja gjë që kam të them për opozitën dhe telallët e tyre në prag të iftarit është kjo: O Allah fali se nuk dinë çka bëjnë!”, ka shkruar Hoxha

Edhe një shpifje e rradhës nga p(a)rtalet e “opozitës së rrejshme”!Jo vetëm që personalisht kam shpenzuar 0 (zero)…

Posted by Arjanit Hoxha on Tuesday, May 11, 2021

Postime të ngjashme

VMRO: Kompromisi për gjuhën, tradhti kombëtare

Zekirija Haxhiu

19 raste të reja dhe 2 viktima nga Covid

Zekirija Haxhiu

Këshilli i BE-së me mbështetje të madhe për propozimin portugez

Zekirija Haxhiu

Pahor: Do të ishte tragjike për Shkupin nëse vetëm Shqipëria mer dritë jeshile për negociata

Zekirija Haxhiu

Prej nesër në Greqi mund të hyhet edhe me test të shpejtë

Zekirija Haxhiu

Mariçiq: Bashkëpunimi rajonal kyç për luftë kundër krimit të organizuar

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...