Agjencia Zhurnal.mk

Demi i kthehet punës, përvëlon rrjetin me postimet joshëse

Demi Rose ka publikuar foto të reja në rrjete sociale. Modelja është shfaqur mjaft tërheqëse e veshur me bikini, teksa ka realizuar një set të ri fotografik.

Edhe kësaj radhe, Demi Rose kishte në fokus linjat trupore, të cilat nuk heziton t’i shfaq asnjëherë.

Kjo modele është shumë e njohur në rrjete sociale dhe për postimet e saj ‘shpërblehet’ me shuma të mëdha nga Instagrami.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...