Demi Lovato në lidhje lesbike me motrën e Miley Cyrus?

Këngëtarja Demi Lovato është fotografuar me Noah Cyrus, teksa kanë marrë pjesë së fundmi në mbrëmjen “Space Jam: A New Legacy” në Magic Mountain në Valencia të Kalifornisë.

 

Fotografua e realizyar nga paparacit ka sjellë që të përflitet gjerësisht për një lidhje mes dyshes, transmeton Top Channel.

Ato janë fotografuar dorë për dore, disa muaj pasi nxitën thashethemet për një romancë. Demi dhe motra e vogël e Miley Cyrus u bënë bashkë në fillim të vitit për realizimin e këngës “Easy”.

(Foto: ALEXJR/BACKGRID)

Asokohe një burim u shpreh se sjellja e tyre ka hedhur dyshime për një lidhje dashurie, pasi ato janë shfaqur mjaft të afërta me njëra-tjetrën.

Kujtojmë se më herët Demi Lovato e shpalli veten si të papërcaktuar në gjini. Këngëtarja tha se këtej e tutje nuk dëshiron që t’i thërrasin ajo, por ata. Këtë lajm e dha përmes një postimi në rrjete sociale.

Related posts

E vërtetë apo thjesht përgjigje diplomatike, ja ç’do të bënte Klea Huta po të shihte Elgitin me dikë tjetër

D V

Nuk është më bionde; Aktroja Margot Robbie shfaqet me një look të ri

Redaksia

Edona Llonçari i këndon ëmbël engjëllit të vet

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com