Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Demi Lovato shpreson që dokumentari i saj rreth mbidozës do t’i ndihmojë fansat e saj

Këngëtarja e njohur, Demi Lovato, së shpejti do të publikojë dokumentarin për jetën e saj.

Në të do të shfaqet nje pjesë e errët e saj, që artistja kishte përjetuar kur ishte në mbidozë, shkruan Mirror.

Përmes kësaj ajo po shpreson që do të ndihmojë edhe fansat, të cilët ndonëse mund të inspirohen nga veprimet e saj.

Ajo ishte gati të vdiste në vitin 2018, për shkak të përdorimit të tepërt të lëndëve narkotike.

Për këtë fakt ajo do të flas në dokumentar, i cili do të publikohet në YouTube, ndërsa do të zgjasë katër orë.

Në një intervistë në Ellen Show ajo ka thënë: Un kam shumë për të folur. Njerëzit kanë qenë aq të dashur ndaj meje, kanë pranuar dhe më kanë ndihmuar rreth kësaj çështje”.

Vlen të përmendet se Demi tashmë është në gjendje të mirë shëndetësore, teksa ndihet krenari për veten.

Postime të ngjashme

Qerpikë të mëndafshtë me volum rus Lash to lash

S.B.

Ronela Hajati së shpejti lanson albumin “Rron”, pas 20 vitesh karrierë

S.B.

Melisa Lleshi paralajmëron projektin e ri muzikor

S.B.

Dafina Zeqiri sjell pamje teksa shihet duke shkëmbyer puthje me DJ Geek

S.B.

32 vjet më vonë, Murphy kthehet në “Coming 2 America”

S.B.

Jessie J konfirmon lidhjen e re

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...