Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Demi Lovato tregon se është duke përjetuar momente të vështira, pasi u nda nga Max Ehrich

Nuk ka shumë kohë që këngëtarja Demi Lovato është ndarë nga Max Ehrich.

Por si duket, Lovato është duke përjetuar momente të vështira, pas ndarjes nga ish-i fejuari, Ehcixh, shkruan Mirror.

Ylli i Disney ka thënë për fansat e saj se muaji tetor ka qenë më i gjati ndonjëherë, edhe pse është vetëm data e katërt.

Ajo përndryshe është hapur edhe për vështirësitë që ka pasur me shëndetin mendor, përfshirë dramën me aktorin pasi kaluan pak kohë të fejuar.

Një gjë e tillë vjen pasi Max kishte thënë se artistja e ka përdorur ndarjen si reklamë, që mediat të shkruanin për të.

Përndryshe, Max dhe Demi u takuan në mars të këtij viti, ndërsa jetuan së bashku edhe gjatë pandemisë coronavirus.

Postime të ngjashme

Dokumentari i Britney Spears do të lansohet në fillim të muajit maj

S.B.

Labinot Tahiri dhuron 2000 euro për Alean, e cila vuan nga një lloj i rrallë i tumorit

S.B.

Dua Lipa me poza provokuese në promovimin e koleksionit të ri të atleteve “Puma”

S.B.

“Pa maska dhe pa distancë sociale” – “Brit Awards 2021” do të ketë katër mijë pjesëmarrës

S.B.

John Travolta kujton momentin kur vallëzoi me Princeshën Diana: Unë kisha privilegjin dhe nderin më të madh ta bëja këtë

S.B.

Anwar Hadid rikthehet me këngën e re “Off@Night”, merr mbështetje të madhe nga Dua Lipa

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...