Demi Moore mahnit me fustanin e bardhë në Festivalin e Filmit në Venecia

Demi Moore zgjodhi në një kombinim tërësisht të bardhë të hënën për Festimin e Festivalit të filmit që po mbahej në Venecia të Italisë.

 

Ajo u paraqit në një fustan elegant me ngjyrë të bardhë nga marka “Monot”.

Moore pozoi për disa fotografi të cilat më pas i postoi në Instagram duke shkruar në formë sarkazme: “Jashtë me vajzat në organizimin ‘Vajzat në film’ mbrëmjen e kaluar”, teksa shihej së bashku me Eric Buterbaugh dhe aktorin Patrick Hilgart duke e puthur në gjoks.

“Kjo më jep shumë lumturi”, shkroi Sekma Blair, ndërsa stilistja e markës “Monot”, Eli Mizrahi, komentoi disa ’emoji’ në formë të zemrës.

Shumë fansa u mahnitën me bukurinë e aktores 58 vjeçare. “Dukesh e mrekullueshme si gjithmonë”, shkroi dikush.

Related posts

Adrola Dushi ndan imazhet me fustanin elegant ku vë në pah këmbët e gjata

D V

NRG Band të mërkurën vijnë me këngën e re

D V

Bebe Rexha e shqetësuar për përmbytjet dhe ndryshimet klimatike: Nëse nuk e besoni që kjo po ndodh, atëherë jeni idiot

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com