Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Demi Rose lë pak vend imagjinatë me këmishën e zbërthyer

Modelja e njohur, Demi Rose, vazhdon të jetë ndër më të komentuarat në faqet rozë.

Një gjë e tillë vjen për shkak të informacioneve që ajo ndan me fansat, sa i përket jetës dhe karrierës profesionale.

Ajo është e njohur në masë të madhe për pozat atraktive dhe provokuese, të cilat nuk i kursen asnjëherë.

Kështu në një postim në Instagram, bukuroshja brune ka ngjallur reagime pozitive të ndjekësve me imazhet e shpërndara.

Demi u shfaq me një këmishë të zbërthyer, çka bëri që t’i theksohej gjoksi saj i formësuar.

Në këtë paraqitje ajo flokët i kishte gërsheta, ndërsa për makijazh shkoi me nuanca shumë të lehta.

Ndërkohë, një postim i tillë u komentua shumë nga fansat, të cilët përshkruanin se sa tërheqëse dukej.

Postime të ngjashme

Rita Ora ekspozon fundshpinën në fustan të bardhë

D V

Kanë diferencë 34 vjeçare në moshë, por lidhja e Gere me Alejandra nuk ka të bëjë me paratë: Ai është heroi im në jetën reale

D V

Kathy Griffin është diagnostikuar me kancer të mushkërive, pavarësisht se nuk ka pirë kurrë duhan

D V

“Diçka e bukur po vjen”, Dafina me të tjera poza nga xhirimet e klipit të ri e rrethuar me luledielli

D V

As që ua merr mendja, Olta Gixhari tregon arsyen e pazakontë pse nuk e zbulon identitetin e partnerit dhe djalit

D V

Një festë jo e thjeshtë, Meghan Markle po organizon ditëlindjen e saj me këtë person të veçantë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...