Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Demi Rose me pushime në Afrikë, sjell fotografi provokuese me fustanin transparent

Në prag të festave, një shumicë e yjeve zgjedhin që të organizohen me familjarët e tyre në shtëpi.

Një gjë e tillë nuk ka rastisur të ndodh me modelen Demi Rose, e cila zgjodhi të kalojë Krishtlindjet në Afrikë, shkruan Daily Mail.

Bukuroshja brune këtë e ka bërë të ditur përmes rrjetit social Instagram, ku vazhdimisht sjell imazhe nga vendi ku ndodhet.

24-vjeçarja në ndërkohë po publikon fotografi provokuese, që po komentohen nga ndjekësit e saj.

Kësaj radhe ajo është parë afër një gjirafe, derisa përmes fustanit transparent asaj i theksoheshin linjat e bujshme trupore.

“Urime festën e Krishtlindjeve”, ka shkruar Demi në mbishkrimin e imazheve.

Theksojmë se ma parë gjatë këtij muaji, Rose është hapur për herë të parë rreth bulizmit që i është bërë kur ishte adoleshente.

Postime të ngjashme

Ku është Blerina e saktë e lajmeve?

T E

“Unë jam këngëtarja dhe arkitektja më e suksesshme”, Tayna tregon afirmimet që mbante në dhomë para se të bëhej e famshme

S.B.

“Square” blen shumicën e aksioneve të “Tidal”, Jay-Z vihet në Bordin e drejtorëve

S.B.

Adele ndahet zyrtarisht nga ish-bashkëshorti Simon Konecki, pas dy vitesh procedura gjyqësore

S.B.

I dashuri i deritanishëm i Rita Orës, Romain Gavras konfirmon se është ndarë nga këngëtarja

S.B.

Çmenduria e Ibrahimovicit në “Sanremo”, suedezi udhëtoi 60 kilometra me motorin e një tifozi të Milanit për të arritur në festival pasi ngeci në trafik

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...