Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Demi Rose risjell imazhe tërheqëse, ndërsa thekson format trupore me fustan të kuq

Zhurnal Ads

Modelja e njohur, Demi Rose, vazhdon të tetë ndër personazhet më të përfolur e të komentuar.

Ajo në rrjete sociale nuk kursehet fare, pasi vazhdimisht sjell imazhe provokuese, përfshirë edhe ato artistike.

Por, së fundmi ajo ka vendosur të jetë më modeste, teksa në një postim në Instagram ka pozuar me një fustan të kuq.

https://www.instagram.com/p/CGiGaLGg7W8/?utm_source=ig_web_copy_link

Kjo paraqitje i është komentuar në masë të madhe, pasi ajo ka rivënë në fokus format e bujshme trupore.

Për makijazh ajo ka zgjedhur disa ngjyra më të lehta, kurse flokët e gjata i ka lënë të lira mbi supe.

https://www.instagram.com/p/CGfi9wsgnsV/?utm_source=ig_web_copy_link

Bukuroshja brune edhe në kohë të pandemisë ka qenë duke shijuar pushimet në Ibiza, Malidve, e disa vende të ndryshme të botës.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Genta Ismajli befason në një fotografi të publikuar krah Huseyin, merr vëmendje me dukjen natyrale

S.B.

Aurela Hoxha shpenzon mbi dy mijë euro për një bluzë

S.B.

Dita kundër dhunës ndaj grave, komentet e Jane Fonda, Angelina Jolie e Emma Watson

S.B.

Katy Perry shfaq tiparet trupore pas lindjes së vajzës

S.B.

Aktori shqiptarë Flamur Aljiji në rolin e inspektorit tek seriali Vox 2021

T E

Leonora Jakupi duket tërheqëse dhe elegante me sako të 3,850 eurove

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...