Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Demi Rose vazhdon ende pushimet në Ibiza, tërheq vëmendje me imazhet provokuese

Demi Rose, njëra ndër modelet më të komentuara, nuk e ka ndërmend të ndalet me pozat provokuese.

Ajo përmes rrjeteve sociale mban të azhurnuar 15.8 milionë ndjekësit, të cilët e përkrahin në çdo hap të mundshëm.

Së fundmi, Demi në Instagram ka shpërndarë një imazh, me të cilin nuk ka lënë askënd indiferent.

Bukuroshja brune shfaqet e veshur plot stil, derisa në fokus ka vënë tiparet e bujshme trupore, sidomos gjoksin.

Tutje theksojmë se ajo që një kohë të gjatë po vazhdon pushimet në Ibiza, duke numëruar kështu muaj të tërë.

Sa i përket jetës private, ajo më parë ka deklaruar se është përballur me depresion dhe bullizëm gjatë fëmijërisë.

Përkundër kësaj, ajo vazhdon të mbetet aktive në profesionin e saj, duke tërhequr vëmendje të madhe.

Postime të ngjashme

Lei Kraja tregon futbollistin më simpatik shqiptar, ndërsa thotë se nuk del me meshkuj më të rinj në moshë

D V

Shkurte Gashi publikon fotografi nga periudha e shtatzënisë, në fund vjen edhe një imazh i djalit

D V

‘Thjesht dua të jem e lumtur’ – mesazhi i Encës në pozën provokuese

D V

Me bikini të zeza, Arta Nitaj vë në plan të parë hiret e saja dhe linjat për të cilat është e njohur

D V

U largua nga ‘Portokallia’, Lei Kraja tregon arsyet

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...