Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Demi Rose vjen me poza të reja ku thekson gjoksin e formësuar

Ajo ka qenë mjaft e zënë duke punuar në fotosesione të reja në Ibiza.

Dhe Demi Rose ka ngritur temperaturat me pozat e reja të publikuara në rrjetin social Instagram, shkruan Daily Mail.

26-vjeçarja zgjodhi të të realizojë disa fotografi, përmes së cilave theksoi gjoksin e formësuar.

Flokët brune të bukuroshet ishin të lira mbi supe, kurse për makijazh ajo zgjodhi që të përdorë nuanca natyrale.

Ditë më parë modelja është parë duke pozuar nga dhoma e gjumit, teksa të tilla u bënë virale menjëherë në rrjet.

Postime të ngjashme

Rina ndan pamje elegante para koncertit me fustanin e kuq

D V

“Çfarë do njeriu më shumë nga jeta”, Luana vjen me foto në bikini në Jug të Shqipërisë

D V

Tayna po sjell projektin e ri “Taka”

D V

Nora Istrefi shfaqet plot stil duke vënë në fokus këmbët

D V

Loredana shfaqet në bikini teksa luajnë tenis me reperin Dardan

D V

Xhensila na vjen keq, por Tea e veshi e para! Dy vajzat bëjnë ‘xing’ me të njëjtën veshje!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...