Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Demiral pozitiv me COVID-19

Mbrojtësi i Juventusit, Merih Demiral ka rezultuar pozitiv në analizat e COVID-19, kështu raportojnë mediat italiane.

Mbrojtësi iu bashku Kombëtares së Turqisë i lënduar dhe sipas Tuttosport, ka dal pozitiv me COVID-19, transmeton lajmi.net.

Demiral mund të rikthehet në Torino duke marrë udhëtim mjekësorë, njësoi siç bëri Cristiano Ronaldo në testor.

Gazzetta dello Sport, raporton se Demiral ka rezultuar pozitiv, por Juventus do ta lejojë të qëndrojë derisa të përfundon detyrën te Kombëtarja e Turqisë.

Kjo nënkupton, që turku do izolohet për një periudhë në hotelin J.

Për Juventusin, ky është rasti pozitiv me COVID-19 që nga fillimi i pandemisë

Postime të ngjashme

Modric: Anglia është njëra ndër favoritet për “Euro 2020”

Dafina Vidishiqi

Panik tek Venezuela, 5 lojtarë rezultojnë pozitivë me COVID-19 para ndeshjes me Brazilin në Copa America

Dafina Vidishiqi

Bale: Unë kontribuoj edhe kur nuk shënoj, objektivi ynë është të fitojmë ndeshjet

Dafina Vidishiqi

Xhaka është gati për “Euro 2020”, paralajmëron Uellsin

Dafina Vidishiqi

“A është vendi i duhur për mua?” – Mbappe shton spekulimet për të ardhmen e tij te PSG

Dafina Vidishiqi

Italia vazhdon spektaklin, Insigne realizon golin e tretë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...