Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Denoncime për sulm fizik midis të punësuarve në Spitalin Klinik të Tetovës

Tetovë, 4 shkurt – Dy të punësuar në Spitalin Klinik në Tetovë kanë bërë denoncim në polici se janë sulmuar fizikisht.

“Në orën 12 e 45 minuta, A.E. (41) nga Tetova ka denoncuar se rreth orës 11 në Spitalin Klinik të Tetovës, ku është i punësuar, fizikisht është sulmuar nga N.S. (50) nga Sellca e Tetovës, gjithashtu, i punësuar në spital. Shpejt, N.S. ka bërë denoncim se është sulmuar fizikisht nga A.E. si edhe disa persona të tjerë të cilët nuk kanë qenë të punësuar në spital. Janë duke u ndërmarrë masa për zbardhjen e rastit”, informuan nga SPB Tetovë, informon Zhurnal.mk

Policia e Tetovës dje e kishte edhe një denoncim për sulm fizik midis familjarëve të moshës 71 dhe 56 vjeç në rrugën “Lubo Bozhinovski-Pish” në Tetovë për shkak të pronës. (Zhurnal.mk)

Postime të ngjashme

​Ndërroi jetë foshnja në spital, nisin hetimet për mjeken në Pogradec

D V

Mbytet në Durrës një i moshuar

D V

158 shoferë të gjobitur në Shkup

Z H

Tetovë, arrestohen dy persona për posedim të lëndëve narkotike

Z H

Zhduket një vajzë në Gjakovë

D V

Aksidenti me fatalitet në Malishevë, arrestohet i dyshuari

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...