Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Deputeti i VMRO Mucunski pozitiv në Covid 19

Shkup, 6 dhjetor – Deputeti i VMRO-DPMNE-së, Timço Mucunski i cili është edhe Sekretar për Marrëdhënie Ndërkombëtare të partisë, ka rezultuar pozitiv me virusin korona.

Mucunksi lajmin e ka bërë të ditur në rrjetet sociale.

“Çaste më parë mora rezultatin se jam pozitiv me KOVID-19. Bëni kujdes për veten dhe familjen tuaja. Virusi aspak nuk është naiv”, ka shkruar Mucunksi.

Postime të ngjashme

Zaev: Qëndrimet e Georgievskit janë qëndrime të tija personale dhe jo të Qeverisë

Z H

Rexhepi: Mbështesim interpelancën e Mexhitit kundër Grubit

R Zh

“Rindërtimi i Sallës Universale do të nis gjatë muajit maj”

Z H

Bishevac: Kërkesat bullgare janë absolutisht të papranueshme dhe joevropiane

R Zh

Zaev: Askush nuk ka kërkuar rotacion të ministrave të BDI-së

Z H

Edhe më tej nuk ka burg për Boban Iliçin, Gjykata i shtynë dënimin për pas 3 muajve

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...