Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Deputetja e ASH Ilire Dauti flet për Pr/Ligjin e koalicionit ASH-AAA për shtetësinë

Shkup, 20 janar, Zhurnal.mk – Deputetja e koalicionit ASH-AAA në emisionin Click Plus në TV21, theksoi se subjektet politike duhet t’u përgjigjen nevojave të qytetarëve dhe jo e kundërta.

Dauti në fillim të debatit elaboroi edhe propozim Ligjin për shtetësinë propozuar nga koalicioni ASH-AAA.

Deputetja e #ASH Ilire Dauti flet në ClickPlus për propozimligjin e koalicionit #ASH-AAA për shtetësinë

Posted by TV21 on Wednesday, January 20, 2021

Postime të ngjashme

Në Shkup janë sanksionuar 193 shoferë, 29 prej tyre kanë qenë pa patent shoferi

D J

Sistem të navigacionit për automjetet e Ndihmës së shpejtë mjekësore në Shkup, donacion nga Stopanska banka

D J

Plani ekonomik-investues për Ballkanin Perëndimor do ta transformojë rajonin

D J

Nënshkruhet marrëveshje për blerje të 100.000 vaksinave “Sputnik” nga Rusia

Z H

ASHAAM ka refuzuar kërkesën e Qeverisë për të ndryshuar emrin

Z H

Mbi 1000 aplikime për regjistrues dhe instruktorë

D J

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...