Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë TOP LAJM - KS

Deputetja e LDK-së i drejtohet Osmanit: Reflekto ose nuk ke votë nga partia jonë

Prishtinë, 3 mars, zhurnal.mk – Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës Valentina Bunjaku -Rexhepi, ka reaguar ndaj kandidatës për presidente Vjosa Osmani.

Ajo iu drejtua Osmani duke e ftuar të refektojë.

Bunjaku – Rexhepi tha se ndryshe nuk do të ketë.

“Vjosë, në LDK ke mësuar që institucionet e vendit ndërtohen me sakrificë dhe punohet për to me dinjitet.Andaj të ofruam përkrahjen.Te Albini po mëson të kundërtën e saj dhe po manipulohesh!!O reflekto o ske votë Vjosë!!”.

Postime të ngjashme

Osmani në Austri: BE ta mbajë premtimin, Kosova i ka plotësuar kriteret për liberalizim të vizave

Bekim Laçi

Arrestohet babai i foshnjës që solli në jetë 14-vjeçarja në Gjakovë

Bekim Laçi

Dialogu Kosovë-Serbi, Phillips kundër idesë për shkëmbim të territoreve

Bekim Laçi

Vetëvendosje dhe opozita përplasen për dialogun

Bekim Laçi

Albert Zogaj zgjidhet kryesues i ri i Këshillit Gjyqësor të Kosovës

Bekim Laçi

Byroja e Sigurimeve: Nga 1 korriku qytetarët e Kosovës nuk do të paguajnë 15 euro taksë në Mal të Zi

Bekim Laçi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...