Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Deputetja e VV-së i hip biçikletës sugjeron të shkohet me të në punë

Ajo vazhdimisht po merr vëmendje me paraqitjet e saj në rrjete sociale.

Dhe, aktorja në të njëjtën kohë edhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi shihet aktive me postime nga më të ndryshmet nga përditshmëria e saj, shkruan lajmi.net.

Ditën e djeshme ka qarkulluar lajmi për një puthje në buzë të cilën e kishte shkëmbyer me një mike të saj e cila u bë edhe virale.

Ndërkohë, sapo ka publikuar imazhe në Instagram derisa ka sugjeruar të shkohet në punë me biçikletë.

Ajo tha se kolonat e gjata dhe tymi i veturave po shkaktojnë probleme të mëdha derisa thotë se më mirë është t’i përdorim biçikletat në raste të tilla.

Postime të ngjashme

Xhensila na vjen keq, por Tea e veshi e para! Dy vajzat bëjnë ‘xing’ me të njëjtën veshje!

D V

Soni Malaj: Jam paragjykuar se jam nga Tropoja, më thonin maloke

D V

Rita Ora e nis ditën në bikini teksa shkruan se ka nisur ditën e lumtur dhe kjo është arsyeja

D V

“Urime ditëlindja dashni”, Ermira e uron Goldin për ditëlindjen e 35-të

D V

“Me shpirtin e shpirtit”, Anita pozon krahë Ramushit derisa argëtohen në koncertin e Elvana Gjatës

D V

Kendall Jenner merr makinën Porsche për një shëtitje

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...