Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Deri më 1 Tetor nuk do mund të udhëtohet drejtë Greqisë

Shkup, 13 shtator – Informacioni që vjen nga Serbia, duke cituar burime në Bruksel, thotë se vendimi për hapjen e kufijve për Serbinë dhe Maqedoninë do të mbetet i mbyllur për të udhëtuar në Greqi të paktën deri më 1 Tetor.

BE do të lëshojë informacionin zyrtar të Martën.

Në një ditë, 207 raste të reja me Covid-19 u regjistruan në Greqi, pothuajse 100 më pak se dje, duke e çuar numrin e përgjithshëm të të infektuarve në 13.240.

Serbët janë të zemëruar që nuk do të jenë në gjendje të udhëtojnë në Greqi këtë verë.

Postime të ngjashme

“Kalliri i Mirësisë”: Të kthejmë buzëqeshjen për Ramazan tek familjet në nevojë

R Zh

Në Bllacë u inauguruan “Muri i Kujtesës” dhe parku “Hasan Prishtina”

R Zh

Rasti “Mafia”, VMRO: Spasovski i fotografuar me të burgosurit

R Zh

Prokuroria kumton detaje për aksionin anti-drogë: Janë arrestuar 6 persona

R Zh

Smogu i helmon qytetarët deri në pranverë

R Zh

Mbështetje teknike nga Ambasada e SHBA-së dhe bashkëpunim me MPB-në për konfiskim të drogës

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...