Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

‘Deri n’kismet’ thonë Dafina dhe Ismeti

Zhurnal Ads

Ata janë bërë bashkë për një projekt muzikor.

Këngëtarja Dafina Dauti dhe Ismet Balaj kanë hedhur në Youtube projektin e titulluar ‘Deri n’kismet’.

Teksti dhe melodia janë bërë nga vet këngëtari, kurse, muzika dhe orkestrimi nga Vedat Lushtaku.

‘Deri n’kismet’ është pjesë e xhirimeve të fundvitit.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Fifi shpërndan imazhe tërheqëse e veshur me fustan të kuq

S.B.

Nicole Scherzinger dëshiron fëmijë me Thon Evans

S.B.

Kylie Jenner me poza atraktive në bikini të kuqe, ndërsa shfaqet pranë shtëpisë luksoze në Holmby Hills

S.B.

Brenda rezidencës 5.9 milionë dollarëshe që Ellie Goulding tenton ta shes

T E

Nje super potpuri kurbeti sjell Liria Camaj

admin

Regjisori Steven Spielberg kërcënohet me vrasje nga një grua

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...