Deri të martën me diell, nga e mërkura sërish shi dhe ftohtë

Shkup, 2 tetor – DPHM njoftoi se deri të martën moti do të jetë kryesisht me diell me mëngjes të ftohtë dhe rritje të temperaturës ditore, ndërsa nga e mërkura do të ketë periudhë me mot kryesisht të vranët dhe më të freskët me shi lokal.

Nesër temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga zero deri në nëntë gradë, ndërsa ditore nga 17 në 25. Në Shkup do të jetë nga pesë në 24 gradë.

Të hënën temperatura do të rritet në 27 gradë, ndërsa gjatë javës do të ulet dhe të premten do të jetë maksimumi 19 gradë.

Related posts

Analizë/ BDI nga agjenda në agjendë, sa herë i dështon njëra shpikë një tjetër

N E

Shkolla më të mira me BDI në katër vitet e ardhëshme

Redaksia

Paqartësi për përdorimin e gjuhëve, a e shkeli Kushtetutën Xhaferi në Parlamentin Evropian?

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More