Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Deri të premten mot i ndryshueshëm, fundjava me shi

Shkup, 29 mars – Zhurnal – Në ditët në vijim do të mbajë mot i ndryshueshëm me vranësira dhe me kushte për shi të dobët lokal dhe periudha me diell, veçanërisht të mërkurën dhe të enjten.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare, kryesisht në drejtim verior, e cila gjatë mesit të ditës do të intensifikohet.

Deri të premten temperaturat do të jenë në rritje, ndërsa gjatë fundjavës moti do të jetë pak më i freskët dhe me shi.

Postime të ngjashme

Carovska: Organet hetuese do të zbardhin si është bërë furnizimi me librat shkollorë

Bekim Laçi

Pa marrëveshje me Sofjen, Shkupi nuk mund të shpresoj çelje të negociatave me BE

Bekim Laçi

Konferencë rajonale “Mbrojtja nga tregtia me fëmijë dhe eksploatimi i tyre në Ballkanin Perëndimor”

Zekirija Haxhiu

Sot mbahet mbledhja e Këshillit të BE-së, shanset për Maqedoninë janë shumë të vogla

Zekirija Haxhiu

Qeveria do të marrë vendim për taksën ekologjike dhe TVSH më të vogël për energjinë

Zekirija Haxhiu

11 qytete pa raste aktive me Covid, situata e qëndrueshme

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...