Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Derisa djali meditonte, papritmas një vullkan shpërtheu pas tij

Ky është momenti i pabesueshëm që një vullkan shpërthen ndërsa një burrë po mediton para tij.

Jose Martins ishte në një udhëtim në Guatemala më 24 janar 2021 kur vendosi të vizitonte Vullkanin Fuego.

Në mëngjes, Hoze vendosi të meditonte pasi kishte pushuar në mal gjithë natën.

Ndërsa u kap meditimi i tij, vullkani pranë tij shpërtheu, duke i dhënë një frikë.

Postime të ngjashme

Pas fotos së ëmbël të ditëlindjes së George fshihet pikëllimi i Kate Middleton

D V

Shikoni mirë dhe zbuloni nëse keni një çrregullim të rrezikshëm!

D V

Fotot e dasmës; Mbesa e Dianës martohet me milionerin 62-vjeçar

D V

Zbulohen për herë të parë sekretet e bërthamës së Marsit

D V

E pazakontë, babai i Meghan Markle do të hedhë në gjyq të bijën dhe princ Harryn për këtë arsye

D V

Ajo vendosi kamera në dhomë për të parë macet, por filmoi pronarin: Ai hyri në dhomën e gjumit dhe nuhati veshjet e saj

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...