Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Derisa kamioni i mbeturinave po merrte kontejnerin në Nju Jork, e pësoi gruaja e moshuar që ishte ulur afër

Një incident që ka ndodhur në korrik në Rochester të Nju Jorkut është bërë sërish sensacion në internet, kjo për faktin se kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin kur kamioni që transportonte mbeturinat derisa e kap kontejnerin, së bashku me të e merr edhe ulësen në të cilën gjendej një grua e moshuar.

Ajo shihet se si fillimisht qëndron e qetë e ulur duke pritur transportin publik, kur kamioni i mbeturinave afrohet për të marrë kontejnerin e mbushur me mbeturina, transmeton Telegrafi.

E derisa po e kapte kontejnerin, së bashku me të ngritet në ajër edhe ulësja në të cilën qëndronte gruaja e moshuar, e cila fluturon për disa metra dhe përfundon e përplasur me fytyrë në asfalt.

Pasi e kuptuan se çfarë ndodhi, punëtorët e pastrimit vrapuan menjëherë për ta ngritur në këmbë gruan e moshuar, e cila mbeti e habitur dhe ende nuk e dinte se çfarë në të vërtetë ndodhi.

Postime të ngjashme

Një grup i mjekëve në Indi po i bëjnë njerëzit të qeshin me vallëzimin vetëdijesues

S.B.

Meksikani “paketon” të gjitha gjërat e shtëpisë, përfshirë kolltukët dhe dollapët mbi kamionçinë

S.B.

Një piton i madh u mbështoll nën një veturë në Australi, nevojitej një orë për ta larguar nga aty

S.B.

Vajza mori një test të ADN-së nga i dashuri i saj – të dy u shokuan nga ajo që zbuluan

S.B.

Kjo çantë në formë aeroplani e Louis Vuitton kushton ‘më shumë sesa disa aeroplanë të vërtetë’

S.B.

Një Tesla me shpejtësi rreth 160 km/orë godet disa makina të parkuara, pastaj përplaset në një shtëpi në Florida

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...