Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Derisa po shijon pushimet, Enca Haxhia: Dua të jetoj në Dubai

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia, prej disa ditësh po shijon pushimet në Dubai.

Ajo duket se po kalon një kohë të mirë, duke qenë se edhe në Shqipëri prej muajsh zbatohen disa masa për t’u mbrojtur nga COVID-19.

Dhe në Emiratet e Bashkuara Arabe siç shihet po argëtohet në masë të madhe saqë ka bërë një deklaratë se dëshiron të jetojë atje.

“Dua të jetoj këtu”, ka shkruar 25 vjeçarja.

Imazhi në fjalë e paraqet artisten të veshur tërësisht në rozë dhe me një pamje të mrekullueshme.

Krahas Encës, pushimet në Dubai këto ditë është duke i shijuar një pjesë e madhe e yjeve shqiptare.

Kida, Ermal Fejzullahu, Afërdita Paçarada, Arta Elezaj – janë vetëm disa prej emrave që ditët e izolimit në Kosovë kanë vendosur t’i kalojnë në një vend tjetër.

Postime të ngjashme

Dokumentari i Britney Spears do të lansohet në fillim të muajit maj

S.B.

Labinot Tahiri dhuron 2000 euro për Alean, e cila vuan nga një lloj i rrallë i tumorit

S.B.

Dua Lipa me poza provokuese në promovimin e koleksionit të ri të atleteve “Puma”

S.B.

“Pa maska dhe pa distancë sociale” – “Brit Awards 2021” do të ketë katër mijë pjesëmarrës

S.B.

John Travolta kujton momentin kur vallëzoi me Princeshën Diana: Unë kisha privilegjin dhe nderin më të madh ta bëja këtë

S.B.

Anwar Hadid rikthehet me këngën e re “Off@Night”, merr mbështetje të madhe nga Dua Lipa

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...