Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Derisa shijonte shëtitjen me familje, Simon Cowell vë në pah se ka humbur peshë

Simon Cowell është parë duke shijuar një shëtitje me familjen e tij gjatë ditës së djeshme (e shtunë).

Çifti, që pritën në jetë Eric në vitin 2014, u shfaqën së bashku në Holland Park, shkruan Daily Mail.

61-vjeçari u shfaq me një veshje sportive, derisa kishte vënë në pah edhe peshën e madhë që ka humbur.

Për shkak të pandemisë coronavirus, që të tre janë parë duke mbajtur maska mbrojtëse, për të ulur mundësinë e infektimit.

Lauren në anën tjetër ishte veshur e gjitha me të zeza, ndërsa tek ajo më morën vëmendje edhe çizmet e gjata.

Simon përndryshe ka humbur peshë, pasi i është rikthyer sërish dietës vegane.

Postime të ngjashme

“Unë në 2004, Ardian Bujupi sot 2021”, Meda ‘tallet’ me stilin e flokëve të Ardianit

D V

“Qershia mbi tortë”, Anxhelina vjen me imazhe joshëse në rrjete sociale

D V

Katie Price ndan fotografitë e mbuluar me fasha pas një operacioni plastik në Turqi

D V

Arilena dhe Dafina po sjellin duetin e radhës së shpejti

D V

Ana Cheri vë në fokus të pasmet e shtrirë në plazh

D V

Familja Lipa me pushime në jug, Greg Rama poston fotot

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...