Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Derisa vinte në pah të pasmet e bujshme, Khloe shfaq edhe unazën gjigante prej diamanti

Khloe është ndër më atraktivet në familjen Kardashian-Jenner.

36-vjeçarja përherë di të marrë vëmendjen e fansave, përmes postimeve provokuese që bënë në rrjete sociale, shkruan Daily Mail.

Të njëjtën e ka bërë edhe ditën e shtunë, ndërsa la gojëhapur me miliona ndjekës në Instagram.

Pozat që mori para kamerës u pëlqyen tej mase, pasi në rend të parë ajo ka vënë të pasmet e bujshme trupore.

Por, çka u vu re më shumë ishte unaza e saj gjigante, që dukej e gjitha me diamant.

Bukuroshja brune përndryshe është rikthyer sërish me Tristan Thompson, me të cilin ndan edhe një vajzë.

Ky i fundit e kishte tradhtuar disa herë radhazi, kurse tani Khloe e ka falur për të ruajtur familjen.

Postime të ngjashme

Labi publikon radhën e njerëzve që po presin për koncertet e tij: Nuk janë zgjedhjet, është prezenca jonë

Dafina Vidishiqi

Afërdita Demaku merr vaksinën anti-Covid

Dafina Vidishiqi

“Flora S”, së shpejti projekte me “Miqtë e Amerikës”

Dafina Vidishiqi

Zanfina Ismaili: Kjo gjeneratë ka vrarë vlerat e moralit, shoqërisë, marrëdhënieve dhe besnikërisë

Dafina Vidishiqi

Rita Ora me poza tërheqëse nga Los Angeles, paralajmëron diçka të re për fansat

Dafina Vidishiqi

Dua Lipa, Coldplay dhe The Beatles bënë që industria britanike e muzikës të shënojë rekord fitimesh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...