Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Deshi të pastron duart nga frika se mund të infektohet me COVID-19, i moshuari ngatërron makinerinë për dezinfektim me atë të pijeve freskuese

Një pensionist derisa po largohej nga pompa e derivateve, deshi të pastroj duart nga frika se mund të infektohet me COVID-19, por ai në një moment ngatërroi makinerinë dezinfektim me atë për prodhimin e lëngjeve freskuese.

Ky “incident” është kapur edhe nga kamerat e sigurisë, ku shihet burri duke u larguar nga pompa e derivateve në Irlandë i “pastron” duart me pije freskuese, duke menduar se është dezinfektues, transmeton Telegrafi.

Kjo video ka fituar vëmendjen e mijëra njerëzve në mbarë botën, madje deri më tani është shikuar nga më shumë se 19 mijë persona në SHBA dhe Britani të Madhe.

Komentuesit janë pajtuar që pandemia e COVID-19 në njëfarë mënyre i ka habitur të gjithë, dhe duhet kohë që njerëzimi të rehabilitohet nga ajo.

Postime të ngjashme

Burri që futi veten në kuti te ngarkesat e aeroplanit për t’u kthyer në Londër pasi mbeti pa para

S.B.

Kremi katalan: Si të përgatisni këtë ëmbëlsirë tipike spanjolle

S.B.

Porositi një kafe, gruaja në Angli u befasua me atë çfarë i erdhi falas për fëmijët e saj

S.B.

Kamera e mbikqyrjes regjistroi një rrufe në një pemë pishe, duket e frikshme

S.B.

Çifti u befasua nga zbulimi nën tapetin e vjetër, njoftimi u bë viral

S.B.

Çdo ditë merrte dënime për parkim, kroatja i lë një mesazh interesant policisë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...