Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Deshi të realizojë një video në TikTok, teshtin para kamerës – në vend se ta shlyej videon e publikon dhe bëhet sensacion

Një vajzë e cila aksidentalisht ngarkoi një video të vetes ku shihet duke teshtitë derisa ishte e ulur në shtrat, është bërë virale derisa ajo e kaloi natën në gjumë.

Jiddana Dusturia që jeton në Banyuwangi të Indonezi, gabimisht e kishte postuar videon duke teshtitë në TikTok, transmeton Telegrafi.

Kjo nxënëse e shkollës së mesme mbeti e habitur, kur pa sesi videoja e saj për më pak se një javë është shikuar nga më shumë se 10 milionë persona.

Nxënësja e njohur nga miqtë si Grina, shfaqet e ulur para kamerës kur në mënyrë të befasishme teshtinë.

Duke ditur se i kishte dështuar videoja e kishte ndal filmin, por duke menduar se e ka fshirë për ta bërë një të re – ajo e kishte postuar aksidentalisht.

Videon e panë fillimisht 762 mijë ndjekësit e saj dhe më pas edhe miliona tjerë në mbarë botën. E duke folur për këtë “incident”, ajo tha se teshtima në video është realizuar aksidentalisht”.

Postime të ngjashme

Një dasmë bamirësie për çiftin e pastrehë

S.B.

Në malet e Zvicrës kërkohen vullnetarë për t’i trembur ujqërit

S.B.

Macja e zhdukur ribashkohet me pronarin pas 15 vjetësh

S.B.

Cili nga këta katër katrorë është i ndryshëm nga të tjerët?

S.B.

Njihuni me oficerin 91 vjeçar të policisë në SHBA, i cili nuk ka në plan të pensionohet

S.B.

Shakaja në TikTok, e bën nënën të mendojë se vendi i saj po sulmohet me armë bërthamore

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...