Deshi t’i përshëndet fqinjët e rinj, anglezes ia ngrit fustanin çanta që e mbante në dorë – u tregon më shumë se që duhej

Pronarja e një shtëpie mbeti me fytyrë të skuqur kur derisa tentoi të përshëndet fqinjin, aksidentalisht ngriti lart fustanin – dhe tregoi më shumë se që duhej.

 

Olivia Gomez kishte dalë për të hedhur mbeturinat, por kur pa fqinjët e rinj vendosi të ndalet për t’i përshëndetur, transmeton Telegrafi.

Megjithatë ky veprim paksa i kushtoi, pasi kur ngriti dorën për t’i përshëndetur, çantën që e mbante ia ngriti edhe fustanin – duke i treguar fqinjëve më shumë se që duhej.

Ngjarja ka ndodhur në Warrington, Cheshire të Anglisë, kurse infermierja 26-vjeçe u filmuar nga kamerat e sigurisë të instaluara në pronën e saj.

Këto pamje u bën virale menjëherë pas publikimit të tyre në internet, madje disa thoshin se do të kishin dëshirë të jenë fqinj të saj.

Related posts

Valixhja që zgjidhni zbulon se cili është udhëtimi që mund të ndryshojë jetën tuaj

D V

Njihuni me gjelin që këndon deri sa i bie të fikët

R Zh

Maldivet – të gjithë keni dëgjuar për bukurinë e kësaj parajse, por a i dini këto fakte për kulturën interesante që kanë?

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More