Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Dëshironi më shumë ndjekës në Instagram? Provoni këto hile!

Dëshironi më shumë ndjekës në Instagram? A keni menduar të promovoni profilin tuaj në rrjetet e tjera sociale? Nëse doni të keni më shumë njerëz që ju ndjekin, mund të filloni të promovoni postimet tuaja.

Postimi në vende më të ndryshme do të tërheqë më shumë njerëz në faqen tuaj, dhe do t’i ndihmojë të tjerët të shohin postimet tuaja dhe ndoshta të arrijnë në profilin tuaj, transmeton Telegrafi.

Jepini profilit tuaj një stil të veçantë

Instagram është një faqe shumë vizuale – nëse dikush vendos të ndjekë profilin tënd, mund të ndikosh në mënyrën se si e paraqitni ju atë.

Publikimi i imazheve në mënyrë të rastësishme nuk ndihmon, që do të thotë se duhet të mendoni se si do të rregulloni përmbajtjen.

Mënyra më e mirë për të tërhequr njerëz të rinj është stili ose tema.

Ka një numër temash shumë të këndshme në Instagram që përdoruesit mund t’i përdorin për profilin e tyre dhe që do të ndihmojnë në organizimin e fotove.

Thënë kështu, është një veprim shumë i mirë për të menduar për cilësinë e postimeve individuale dhe pamjen e vetë profilit.

Jepini profilit tuaj një stil të veçantë

Instagram është një faqe shumë vizuale – nëse dikush vendos të ndjekë profilin tënd, mund të ndikosh në mënyrën se si e paraqitni ju atë.

Publikimi i imazheve në mënyrë të rastësishme nuk ndihmon, që do të thotë se duhet të mendoni se si do të rregulloni përmbajtjen.

Mënyra më e mirë për të tërhequr njerëz të rinj është stili ose tema.

Ka një numër temash shumë të këndshme në Instagram që përdoruesit mund t’i përdorin për profilin e tyre dhe që do të ndihmojnë në organizimin e fotove.

Thënë kështu, është një veprim shumë i mirë për të menduar për cilësinë e postimeve individuale dhe pamjen e vetë profilit.

Postime të ngjashme

Facebook thotë se ka ndaluar një fushatë spiunimi të inteligjencës palestineze

S.B.

Apple së shpejti do të përditësojë softuerin – emoji të rinj dhe ndryshime të mëdha të privatësisë

S.B.

Apple bëri një gabim të madh me iMac e ri

S.B.

Pronari i Daily Mail padit Google mbi rezultatet e kërkimit

S.B.

Teknologjia 5G së shpejti në dispozicion për qytetarët e Maqedonisë

Z H

Apple prezantoi një iMac më të hollë me çip M1 dhe ngjyra të ndritshme

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...