Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dëshironte pushime luksoze në Maldive, Rezarta Shkurta bëhet për spital

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rezarta Shkurta, mesa duket gjatë këtyre ditëve nuk është ndjerë mirë.

Kjo pasi ajo ka treguar përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram, se është detyruar të marrë trajtim në spital.

Në imazhin e ndarë me fansat në InstaStory, Rezarta tregon veten e saj të shtrirë në krevatin e spitalit, dhe burrin e saj duke dalë jashtë dhomës.

Ndërkohë, më e çuditshmja është se ajo shkroi në përshkrimin e fotografisë: “Pushime në Maldive”.

Mesa duket, ajo kishte parashikuar që këto kohë të nisej për në ishujt e largët, për të kaluar disa ditë të mira pushimi, por që qenka detyruar ta anulojë për shkak të sëmundjes.

Rezarta përndryshe njihet si një personazh mjaft i ndjekur në rrjetet sociale, e cila ndër vite i është përkushtuar shumë biznesit të saj të fotografive.

Ndërkohë sa i përket muzikës, ajo ka vite që nuk ka sjell për publikun ndonjë projekt të ri muzikor.

Postime të ngjashme

“S’je me ket zemer, smi sheh mo syt”, Enca ndan fotografi nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Lea Muslija

Gashi ndan sekuenca të këngës me motive kombëtare

Lea Muslija

Louis Walsh pretendon se Britney Spears ishte duke marrë ‘shumë ilaçe’ gjatë “X Factor USA 2012”

Lea Muslija

Dafina Zeqiri vazhdon duke shpërndarë mesazhe motivuese për fansat

Lea Muslija

Fotografohet puthja plot pasion e JLo dhe Ben Affleck

Lea Muslija

Dakota Johnson filmon “Persuasion” me Nikki Amuka-Bird në Salisbury

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...